DIAGNOSTYKA KOMPUTEROWA - GOS-STAR DUO - Naprawa samochodów ciężarowych

Przejdź do treści

Menu główne:

DIAGNOSTYKA KOMPUTEROWA - GOS-STAR DUO

DIAGNOSTYKA
Firma GOS-STAR DUO oferuje diagnostykę komputerową samochodów ciężarowych i naczep. Obecnie polega to na podłączeniu specjalnego komputera wraz z odpowiednim oprogramowaniem do danej marki samochodu. Komputer diagnostyczny łączy się z komputerem pojazdu i wymieniają dane, odczytując informacje o stanie pojazdu, wyświetla informacje o nieprawidłowościach w działaniu poszczególnych elementów samochodu. Obecnie praktycznie wszystkie samochody posiadają komputer, który jest odpowiedzialny za prawidłową pracę poszczególnych układów w aucie. Posiadamy specjalistyczne urządzenie wraz z aktualnym oprogramowaniem pod praktycznie każdy samochód.

ZAKRES DIAGNOSTYKI
Odczytujemy z komputera samochodowego wszystkie niezbędne informacje na temat danego modelu samochodu i sprawdzamy je po kątem DTC (Diagnostic Trouble Code). Możliwość ta pozwoli naszym mechanikom rozpoznać i wyeliminować ewentualne błędy. Proces ten jest niezbędny do prawidłowego działania samochodu i jego podzespołów.

OPROGRAMOWANIE
Oprogramowanie diagnostyczne naszej firmy GOS-STAR DUO jest aktualizowane co pół roku (w zależności od potrzeb klienta i dostępności aktualizacji od producenta softu). Ta możliwość daje nam i Państwu gwarancję rzetelności w wykonywanej usłudze. Współpracujemy z profesjonalą firmą, która tworzy oprogramowanie do większości samochodów ciężarowych oraz osobowych z większym naciskiem na te pierwsze.

OD DTC DO NAPRAWY
Diagnostic Trouble Code to pierwszy etap w diagnozowaniu usterek samochodów ciężarowych i osobowych, pozwalających po podłączeniu komputera trafne zlokalizowanie awarii auta. Mając konkretny kod DTC nasi mechanicy są w stanie usunąć usterkę danego modułu czy podzespołu lub elementu silnika. W dzisiejszych czasach każdy samochód posiada komputer pokładowy, który odpowiada za sterowanie większości elementów elektronicznych zamontowanych w aucie. Nasi specjaliści oprócz przeszkolenia w zakresie obsługi oprogramowania diagnozującego usterki i awarie samochodów są w stanie poinformować Państwa jaką naprawę wykonać tak aby była najtańsza a przy tym skuteczna z gwarancją bezawaryjnego działania.

ZAPRASZAMY DO SKORZYSTANIA Z NASZYCH USŁUG I NASZEGO PROFESJONALIZMU 
GOS-STAR DUO

ALL RIGHTS RESERVED 2013-2019
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego