ZAKRES USŁUG - GOS-STAR DUO - Naprawa samochodów ciężarowych

Przejdź do treści

Menu główne:

ZAKRES USŁUG - GOS-STAR DUO

USŁUGI
Firma GOS-STAR DUO oferuje pełną gamę usług naprawczych i serwisowych. Posiadamy potężne zaplecze odpowiedniego sprzętu i narzędzi niezbędnego przy naprawie jak również serwisie samochodów ciężarowych i naczep. Nasi pracownicy od kilkunastu lat zajmują się naprawami a tak długi okres wykonywanej pracy pozwolił na profesjonalne podejście do zleconych przez Państwa napraw. Długoletnia działalność naszej firmy GOS-STAR DUO i oferowane przez nas usługi zapewniła sobie współpracę z wieloma firmami transportowymi, które są zadowolone i polecają nas innym kontrachentom.


ZAPRASZAMY PAŃSTWA DO WSPÓŁPRACY Z NAMI - GOS-STAR DUO

WEBASTO
naprawa ogrzewania samochodowego
ZAKRES WYKONYWANYCH USŁUG
- NAPRAWA SILNIKÓW
- NAPRAWA SKRZYŃ BIEGÓW
- NAPRAWA ZAWIESZEŃ
- NAPRAWA HAMULCÓW
- NAPRAWA TYLNYCH MOSTÓW
- NAPRAWA RESORÓW
- PROGRAMOWANIE ZAWORÓW
- NAPRAWA ELEKTRYKI

OFERUJEMY RÓWNIEŻ
Firma GOS-STAR DUO zajmuje się również usługami w zakresie NAPRAW NACZEP, WYMIANY OLEJU I FILTRÓW, napraw związanych z ZASILANIEM PALIWA oraz wielu innych, które Państwo mogą zgłosić zapytaniem e-mail'owym lub poprzez kontakt telefoniczny ewentualnie kontakt osobisty w naszej firmie.

Zajmujemy się również naprawą układów oczyszczania spalin SCR (AdBlue) oraz naprawą ogrzewań postojowych WEBASTO jak również EBERSPACHER. Posiadamy niezbędny sprzęt do usług tego typu.
ALL RIGHTS RESERVED 2013-2019
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego